+ Projects
Contact

הצהרת נגישות

מפעל הנגרות שחר סלע נותן חשיבות רבה לשיוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות ופועל על מנת לאפשר לכלל הציבור לרבות אנשים עם מוגבלויות שונות ליהנות מהשירותים אותם הוא מציע.

כחלק מהפעולות בוצעה הנגשה באתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות באופן המאפשר לגולשים לגלוש ביתר קלות ונוחות באתר, וכן מושקעים משאבים רבים על מנת שהחומרים באתר יונגשו בצורה ברורה וקלה.

אתר זה עושה שימוש בטכנולוגיות שונות שנועדו להפוך אותו לנגיש ככל האפשר בכל עת. אנו משתמשים בממשק נגישות המאפשר לאנשים עם מוגבלות ספציפית להשתמש באתר ולעצב אותו לצרכיו.

נגישות אתר האינטרנט

סלע נגרים מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

האתר הונגש בהתאם לתקנות הנגישות לעניין הנגשת אתרי אינטרנט ובהתאם לתקן הישראלי 5568 לעניין זה, תוך עמידה במסמך ההנחיות שנערך ע”י הארגון הבינלאומי W3C – בשם WCAG 2.0 ברמה AA .

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך,אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר (התוכנה כפופה למגבלות ולתנאי השימוש של היצרן. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף למגבלות ולתנאי השימוש בתוכנה.)

הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים Enter, ו Esc – ליציאה מתפריטים וחלונות.

מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש מכשיר נייד.

הנגשת אתר האינטרנט של סלע נגרים כוללת לדוגמא בין היתר:

  • תקינה – האתר מותאם לצפייה ונתמך על ידי הדפדפנים השכיחים
  • התאמת האתר לכל סוגי הפלטפורמות – מובייל, טבלטים ודסקטופים.
  • תוכן – תוכן האתר נכתב בצורה פשוטה וברורה. התכנים באתר מחולקים למספר רמות תוכן כאשר כל רמת תוכן מחולקת לנושאים שונים.
  • קישורים – הקישורים באתר מונגשים באופן שניתן לזהותם.
  • תמונות – שימוש בטקסט חלופי לתמונות.
  • קורא מסך וניווט במקלדת – האתר שלנו מיישם את טכניקת תכונות ה- ARIA (יישומי אינטרנט עשירים נגישים)
  • עיצוב – באתר הוטמעו עיצובים מותאמים לגולשים עם לקויות ראיה חלקית או מלאה.
  • פרופיל לקויי ראייה – פרופיל זה מתאים את האתר כך שיהיה נגיש לרוב ליקויי הראייה כמו ראיית מנהרה, קטרקט, גלאוקומה ואחרים.
  • אופטימיזציה של קוראי מסך – במסגרת תהליך ההנגשה, אנו מספקים לקוראי המסך נתונים משמעותיים באמצעות מערך התכונות של ARIA לדוגמה, אנו מספקים תוויות טופס מדויקות; תיאורים לסמלים הניתנים לפעולה, הנחיות אימות לתשומות טפסים; תפקידי אלמנטים כגון כפתורים, תפריטים, דיאלוגים מודאליים (חלונות קופצים) וכו’.

לנוחותכם הסבר על דרכי הגלישה באתר באמצעות מקלדת:

לצורך הגדלת התצוגה באתר – ניתן להגדיל את התצוגה באתר על-ידי לחיצה בו זמנית על המקשים “Ctrl” ו- “+”. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ על המקשים “Ctrl” ו- “-“.

לצורך הפעלת האתר באמצעות מקלדת – גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה על מקש ה- Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד ולחיצה על מקש ה- Enter תפעיל את הקישור המסומן.

לחיצה על Esc תסגור פופ-אפ כגון תפריט האתר או כל חלון קופץ אחר.

סייג לנגישות

חשוב לנו לציין כי למרות המאמצים שאנו משקיעים להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים (בין אם מקורם באתרים אחרים ו/או עקב מגבלות טכנולוגיות). כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר האינטרנט של חברתנו לכלל לקוחותינו לרבות אנשים עם מוגבלויות אנו ממשיכים במאמצים לשמר ולשפר את רמת הנגישות באתר ככל האפשר, מתוך ראייה של שוויון זכויות ושוויון הזדמנויות לכלל הגולשים.

פרסום מידע אודות הסדרי נגישות

השתדלנו לדאוג להנגשה במרחב הפיזי למתן שירות נגיש ונשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות. בכל שאלה או עניין, נשמח באם תפנו אלינו דרך מערכת צור קשר באתר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

מיקום: סלע נגרים – בדליית הכרמל שכונת הצעירים

חניות נכים: אין סימון של חניות נכים. ישנה חנייה צמודה למשרד וישנן חניות רבות ברחוב, קרוב למשרד המכירות.

גישה: כניסה מונגשת. מפלס אחד עם רמפה לכיסאות גלגלים

במקרה הצורך, ניתן לפנות לנציגי השירות במשרד כדי לקבל סיוע.

צרו עמנו קשר

במידה וחרף מאמצנו נתקלתם בקושי, נשמח לקבל כל תגובה, רעיון והצעה בנושא הנגישות באמצעות טופס יצירת קשר באתר. כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר צרפו בבקשה פרטים מלאים ככל שניתן:
• תיאור הבעיה בה נתקלתם.
• מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
• באיזה עמוד גלשתם?
• באיזה דפדפן גלשתם.
אנחנו נטפל בבעיה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים על טיפולה.

פרטי אחראית נגישות:

קרין קרסנר עמר

טלפון ליצירת קשר:

04-8390765 / 054-6640777

מייל:

office@sella-nagarim.co.il

תאריך עדכון ההצהרה – 18/09/2022